Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz Kovbob #47 üzenetére

    Köszi a választ!
    Azt írja az OpenIV, hogy eredeti állományt már nem lehet szerkeszteni, ugyanis nem tölti be a játék a megváltozott fájlt, csak ha fut az OpenIV.asi is (gyanítom, ez a korábbi OpenIV vs. Rockstar balhé miatt lehet, kompromisszumos megoldásként, de tévedhetek is). Próbáltam mod-ként szerkeszteni, de ahogy írod is, akkor viszont akad a magyarítással. Egyébként a frontend.xml-t kell szerkeszteni ahhoz, hogy a feliratok mérete növekedjen.

    Közben viszont megoldottam a problémát, némi kreativitással. Feltételeztem, hogy a magyarítás valahova letölti a saját módosított update.rpf verzióját, és így is van, meg is találtam. Szerencsére nem az asi fájl tartalmazza, hanem egy lülön könyvtárban van. No én ebben írtam át a szükséges fájlt a betűméret miatt, de mivel ezt a fájlt nem az OpenIV tölti be hanem a magyarítás, így nem kell hozzá az OpenIV.asi sem. És lőn világosság, működik! :D
    Az más kérdés, hogy modokat így a magyarított verzióra továbbra sem tudok feltenni, de mondjuk az már nem is létkérdés, akkor majd vissza teszem angolra és kész.

    Köszönöm a választ mégegyszer!

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák