Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    Sziasztok,

    Remélem még jár erre valaki. A cikkben említett csomag már nem létezik, helyette csak a mod aktivátort lehet letölteni, ami maga tölti le és installálja a magyarítást. Működik is rendesen, ezzel eddig nincsen gond. A probléma az, hogy szeretnék az eredeti játékfájlban egyetlen értéket átírtni, hogy nagyobb legyen a betűméret, de ezt ugye csak akkor tudom megtenni, ha az OpenIV-ben installálom az OpenIV.asi-t. Ha viszont ezt megteszem, akkor a magyarítás nem indul el "init7" error kóddal. Kiderítettem, hogy a két asi fájl akad össze (HUN.asi és OpenIV.asi). Külön-külön működnek, tehát magyarítás nélkül az angol eredetivel a betűméret növelés szépen megy a játékban, és a magyarítás is működik ha törlöm az OpenIV.asi fájlt. Azonban a kettő együtt sajnos nem megy.

    Van esetleg bármi ötlet arra, hogyan tudom ezt a problémát orvosolni? Érdekes módon, a mod aktivátorban sem engedi a két modot egyszerre engedélyezni, ha a magyaríátst pipálom ki, akkor az OpenIV kapcsol OFF-ba, és fordítva. Valamit rosszul csináltam volna?

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák