Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz #52588800 #21 üzenetére

    Á, ezt sose így csinálják. :( Amit korábban használtak egy évvel a felső középkategóriában azt lejjebb viszik a következő évi alsóbb modellbe pl.: Z Play snapi 625 ment a következő évi G5 és G5s Plusba, illetve most az X4 630-asa a G6 Plusba. A G széria a Samsung A6, Nokia 5/6 (2018)-asok ellen megy inkább és azokhoz képest árban jobbak is, illetve a G6 Plus kamerában a Nokia 6-ot simán veri,

    Én még látok reményt egy X5-re:

    "The Z, X, G and E lines will evolve — and the goal is to simplify them so each product improves." - Igazság szerint hivatalosan nem volt bejelentve, hogy jön az X5 és az sem hogy nem, csak szivárgások voltak, lehet az új CEO meghagyja, mert Braziloknál, Indiában jól fogyhattak.

    sheratan: OP-m még nem volt, majd a Z3 Play után elválik. Lehet kipróbálom, csak a kártyás baki, meg 1-2 apróság miatt még most is tartok attól a cégtől. Most egy picit fura nekem az OIS-EIS megoldása is a 6-osnál, de ott szoftverfrissítéssel lehet később megoldják.
    Igazság szerint nekem inkább az a bajom, hogy túlzottan elkényelmesedtem és nehezen váltok már más márkára, htc u11-et 2 hónapig használtam, de ha a tárcsázó, duál sim kezelés, hívás közbeni hangminőség, jelerősség és a bt + a szoftverfrissítés hozta volna azt amit az X4, akkor marad, azonban ezekben elmaradt, ami nem igazán tetszik egy csúcskategóriás készülék esetében. S8-at a szemem nem bírta. Motorolánál meg töketlenkednek már évek óta. Sony-t kellene már lassan kipróbálni.

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák