Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz ghiottone #24 üzenetére

    Szerintem ezek még nem voltak olyan hatalmas bakik. Illetve kezd benőni a fejük lágya, és normálisan kezelni a helyzeteket. Nem Huawei módra pofátlanul például, ami engem sokkal jobban irritál.
    Viszont hogy neked mennyire jön be, az csak akkor derül ki, ha kipróbálod. Nekem a Motorola az lejtmenet volt igazából. Az első X-et imádtam, utána később lett az X Play, ami elvileg utód volt, pedig cask középkategóriás hardvert kapott, melegedett, nagy is volt, nehéz is volt, nem szerettem igazán. Aztán a Z kimondott csalódás a botrányos üzemidejével és kamerájával, pedig amúgy voltak benne jó ötletek. Ráadásul azóta elkaszálták a nagyobb akksikat, hogy vegyék az emberek a battery modot is, ami megint nem szimpi lépés.
    Oké, az AD nagyon jó náluk, a Jedi trükk meg az interaktivitás bejön, ezek nincsenek például OP-n, hiába van itt is Ambient Display. Viszont van villámgyors arcfelismerés, jobb kamera, erősebb hardver jobb áron, kiváló garancia, jól optimalizált szoftver, már most van rá P béta, és gondolom elsőként kapja a véglegest is. Ezek miatt tértem végül vissza hozzájuk, pedig próbáltam én is másokat közben.

Új hozzászólás Aktív témák