Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    Tomcsi80!

    Ezt hogy érted, hogy 3GS-szel ugyanez a helyzet? Ikon 200-zal kevesebb, mint féláron, ikon 400-zal kevesebb, mint harmadáron lehet hazavinni a készüléket. A HTC diamond 2 kb annyiba kerül, mint az Iphone 3G. 130-140 ropi. Na, ez a készülék "A" kategóriásan (ami havi 1850ft-os minimális havidíjat jelent) 120 ezer, míg a D kategóriás ár, ami minimum egy 11 ezres csomag, de ilyen üzleti 50 ezres is van, úgy pedig 110 ezer.

    Ezzel szemben az Iphone 3G, ami szinte ugyanaz árban, 990Ft ikon 600-zal. És nem azért ennyi, mert a csomagban burkoltan bele lenne építve egy törlesztőrészlet.

    Ezzel az erővel miért drága az Iphone 3GS 18 ezerért? A vodánál a legdrágább csomagban is drágábbak a készülékek, mint egyes gsm boltok kártyafüggetlen árai.ű

    Egyesek meg azon lázadoznak, hogy ikon 400 csomagban 65 ezret ki kell fizetni a 200 ezer körüli 3GS-ért. Meg arról álmodoztak, hogy most majd ikon 200-ért ingyen elhozhatják a 3G-t. :)) Én nem tudom, hogy egyesek hol élnek, ilyen álmokkal.

    Szerintem ha abból indulunk ki, hogy mennyibe kerülne garancia nélkül, GSM boltban Iphone-t venni, akkor mind a 3G, mind a 3GS árai reálisak, ugyanis mind az ikon, mind a mediamania csomagjai kedvező percdíjakat adnak, és a hűségért igenis olcsón juthat készülékhez a vevő.

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák