Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz hanee #218 üzenetére

    Az lehet, hogy mint fogalom a monopol piac nem létezik, de mint tény igen. Jelenleg 3 szolgáltató létezik nálunk a t-mobile a vodafone és a pannon. Ezek közül inkább az első kettő az, akik akármilyen versenyjog is létezzen itthon, kialakították a maguk kis monopol piacukat. Tudom két külön cég, ezért ne is magyarázd hogy jogilag és definitíve nem is létezik ilyen. Ha ott nincs neked leírva attól az még van.

    Azzal, hogy nincs itthon monopol helyzet abban nagyon is tévedsz. Elég már csak azt nézned, hogy a 4. vagy többedik szolgáltatóra kiírt tendert is megsemmisítették, mivel a nagyokosok szerint a piac nem igényel egy, az ezektől különböző szolgáltatókat. Szóval a piacra emiatt senki más nem léphet be.

    Így is meg fogom tudni venni a készüléket, ha máshogy nem, akkor céges telefonként és akkor a nekem megvásárló cégnek fizetem az őt terhelő plusz kötelezettségeit.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák