Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NSX82

    csendes tag

    ...hát igen. Én nagy naiv, már 2012re azt vizionáltam 2008 körül, hogy az SSD majd kiszoritja a HDD-t... MEKKORA tévedés volt... De mindemellett az az észrevételem h régen mindenben nagyobb léptű fejlődéseket láthattunk, processzorok évről évre négyszerezték a teljesitményüket. Most meg? gonodlom a gyártók rájöttek, hogy sokkal jobb vékony rétegekbe lehuzgálni az emberek pénzét. Nincs értelme nagy fejlesztéseket véghez vinni, és közben megy a sírás hogy teljesen visszaesett a PC piac.. Hát talán olyan cuccokkal kéne kijönni amiért érdemes is váltani. Perpill egy 5.5 éves 2gen i7-es mellett ülök és köszönöm, de nem érzem hiányát egy 7gen i7-nek... Az SSd-k ára meg nem fog lemenni amig az emberek megveszik ugyanannyiért a kicsivel nagyobbat/gyorsat... szerintem van egy lélektani határ amit X dolgoért az emberek hajlandóak kiadni. ők erre úgy tekintenek, hogy a lehető legolcsobban (nem a rendelkezésre álló legjbob technologia szerint) gyártják le az egységet amin a legtöbb a profit... És valljuk be mi nagyon jól hajtjuk ezt a mókuskereket, mert megvesszük. :))

Új hozzászólás Aktív témák