H​ir​d​etés​

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Remelem, nem feledkeznek meg a Dex-rol sem es az idei telefonok is kapnak valami ujitast, frissitest.
Persze ez csak remeny marad...

Samsung Note 8

(#2) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Jól hangzik, remélhetőleg valóban errefelé fejlesztenek, hogy tényleg csak egy monitor kelljen a telefon mellé, adott esetben.

[ Szerkesztve ]

(#3) viera

viera
(senior tag)

Nem rossz,már várom... :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#4) Mr.Silkó válasza viera (#3) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! addikt)

Jó lesz neked az S9-hez! ;]

(#5) Taci

Taci
(senior tag)

Vajon S9(+)-ekhez adni fogják előrendeléshez ajándékba, mint idén a Note 8-hoz? Tudom, hogy "csak" 30e Ft az ára, de a Note 8-nál pl. jó ajánlat volt, hisz' annyival "olcsóbb" volt a telefon. Most még mindig nyitóáras, de már DeX nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nem hiszem, hogy a közeljövőben Samura váltanék, de ez a DeX veszettül tetszik. Gondolom akkor nem csak a fizikai megjelenése lesz csiszolva, hanem fejlesztik szoftveresen is. Kíváncsian várom.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#7) Cilindrik

Cilindrik
(fanatikus tag)

Valahogy még mindig nem tudom elképzelni nagyvállalati környezetben, max magánembereknek és szabadúszóknak. Ha lenne rá komplett natív Adobe CC akkor elgondolkoznék rajta.

(#8) Balika911 válasza atike (#6) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Én szeretném, ha nemcsak szoftveresen, de hardveresen is fejlesztenék. Konkrétan a 4K támogatást hiányolom. Ha ez belekerülne, akkor második gép helyett nekem ez tökéletes is lenne nagy képernyőn netezni, meg reggelente Barátok köztöt nézni. (Jó, az utóbbihoz nem kell 4K, de az előbbihez nekem igen.)

[ Szerkesztve ]

(#9) milanmylo válasza Balika911 (#8) üzenetére

milanmylo
(senior tag)

Böngészéshez must-have a 4k :DDD

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#10) Balika911 válasza milanmylo (#9) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Nem azt írtam, hogy must have, hanem hogy nekem a nagy képernyőn (egy 49"-os tévéről van szó, ami a monitorokhoz képest nagy) netezéshez kell. Remélem, így kiemelés után jobban látszik a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#11) Kopi31415 válasza Cilindrik (#7) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Mert nagyvállalati környezetben mindenkinek Adobe CC kell munkára? Az összes managgának is?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#12) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Örülök hogy kitartanak a Dex mellett. Végre valaki elindult ezen az úton.

Samsung Galaxy S7 edge

(#13) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! kedvence)

Ez egy jó ötlet. Jó lenn, ha több gyártó is felkapná ezt a dokkolási lehetőséget.
Szerintem sokan letennék a desktop pc-t, ha elterjedne. Nem Steve Blood pro gamer user-ekre gondolok most.

(#14) borbastomi

borbastomi
(lelkes újonc)

Telefonból PCként használható eszköz. Talán egy dokkolható notebook is összejöhet (vagy tablet). Ezzel biztos első volna a Samsung...

Mintha már láttam volna valahol ezt a koncepciót ;] Padfone

(#15) korpicschess válasza borbastomi (#14) üzenetére

korpicschess
(PH! kedvence)

Motorola Lapdock már jóval azelőtt volt. :)

Aktuális hirdetésem: Fostex T50RP extrákkal 35k! ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#16) Aprósólyom

Aprósólyom
(senior tag)

Microsoft megálmodta, Samsung pedig élteti az elképzelést. Emiatt vettem volna következő generációs windows Phone-t, de kinyírták magukat. Nem véletlen ez a Windows 10 tálca kinézet és az egyik ablakban megtalálható Mirosoft alkalmzások... Vennék ilyen telefont, ha nem lenne egy normális ár/érték arányú telefon + egy jobb tablet vagy egy belépő notebook árával egyenlő.

(#17) Cilindrik válasza Kopi31415 (#11) üzenetére

Cilindrik
(fanatikus tag)

Bocs félreérthetően fogalmaztam. Természetesen az Adobe CC rétegigény csak magam miatt hoztam fel. Értem hogy Office van rá és az szuper. És ok "managgáknak" még ok laptop helyett.

A nagyvállalati környezetre itt főképp Gizikére gondoltam a titkárságról akinek nem hiszem hogy egy S9-et fognak a kezébe nyomni az első munkanapján egy 50K-s PC és egy galakszi jáng helyett és a lekére kötik hogy ha este lemegy a romkocsmába akkor fél óránál tovább ne legyen a borospohárban a teló.

[ Szerkesztve ]

(#18) -Skylake- válasza borbastomi (#14) üzenetére

-Skylake-
(senior tag)

"Mintha már láttam volna valahol ezt a koncepciót Padfone"

Jo eszrevetel, a ketto kozt vegulis csak annyi a kulonbseg, hogy ket teljesen mashogy viselkedo es ket teljesen mashogy kinezo eszkoz.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#19) MMMMMM válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére

MMMMMM
(kvázi-tag)

Az idén bemutatott Mate 10 Pro igy mukodik.

(#20) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Vajon mikor lesz DEX-képes középkategóriás mobiljuk Samuéknak? Mondjuk mikor fogja az A-sorozat is megkapni ezt a lehetőséget? Nagyon tetszik a DEX, de előre láthatóan sokáig nem tudnék megfizetni egy S8-as telót, ráadásul az áron kívül számomra túl tepsi is. Viszont nagy dobásnak tartanám, ha jönne egy A3 jövőre DEX-képesen; csak mintha pont az A3 lett volna lelőve teljesen.

(#21) Kasya válasza Fred23 (#20) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

En jovo ev q4, vagy inkabb 2 ev mulva varnam. Amint az S8/note8 CPU lebattyog a "kozepkategoriaba".

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 8

(#22) Fred23 válasza Kasya (#21) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Igazad lehet, én is leginkább a hardverre gondoltam, nem hinném, hogy érdekükben állna szűkíteni a klubtagság létszámát. Ez egy tökre jó dolog, nem kéne lassítani a terjedését, és remélhetőleg ez nem is áll szándékukban. Meg talán egy Snapi 660-as is elég a DeX-nek, akkor meg aztán pláne közel vagyunk a középkategóriában való terjedéshez.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.