Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deathdox

    csendes tag

    válasz djgeg #130 üzenetére

    Én 100%-ig veled értek egyet. Nem akarok megint egy iphone vitába belemenni, de ha valaki kinyitja a szemét és körbe néz, akkor láthatja a valóságot. Az iphone-nal ahogy mondva is volt elöttem, nem úgy menőznek, hogy ,,nézd csak iphonom van" , hanem már azzal, hogy van. Mert nem azért vesz valaki iphonet, mert ultra jó telefon, hanem mert menő, ha valakinek az van. Lehetett már olvasni olyan cikket is ahol egy társadalmi réteg adóztatta el magát az egyik országba, csak hogy menő legyen az iphone révén. Szánalom és ez mindenhol így van. Most lusta vagyok visszanézni kiírta, hogy mindenki iphonnal rohangál a családba, de akkor mi ez ha nem menőzés, hogy olyan zsíros a család, hogy mindenki futkoshat negyed milliós telefonnal? De kíváncsi leszek, hogy pár év múlva amikor az iphone ,,elértéktelenitődik"( nem szószerint értem gyengébbek kedvéért ), mert az fog lenni, ugyanis most már egyre drágábbak lesznek más gyártónak a telefonjai és akkor átveszik a ,, menő ilyen telefonnal rohangálni, mert van rá cash" címet, úgy hogy közben többet fognak nyújtani is, mint az iphone.

    LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

Új hozzászólás Aktív témák