Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Entryy #33 üzenetére

    Jártál mostanában Pesten, ennyi rókát még életemben nem láttam. :P

  • agabe

    addikt

    válasz Entryy #33 üzenetére

    Hat pedig volt rola szo eleg sok helyen. Nem is kell messze menni, mert itt is, kulfoldi forumok meg tech hirek pedig tele voltak vele...szerintem csak elsiklottal felette. En pl. be is fizettem egy telora, de miutan nem jott ossze (csak 12millio dolcsi ami ertekben rekord a kozossegi finanszirozasu cuccoknal) ezert visszaadtak a suskat.

    Csucsmodell kell mindenkepp, de kellene olcson (200-300 dolcsi) egy kozepkategorias, es meg olcsobban egy belepo 150 dolcsinal nem dragabb) kategorias keszulek is amik alaznak a hasonlo arkategoriaju androidos modelleket (rakhatnanak mindegyikbe egy szinttel erosebb hardvert mint a szokasos meg ertekelheto minosegu kamerat es max nem lenne nagy hasznuk rajta, de legalabb elcsabulnanak a tomegek) es akkor lenne esely egy berobbanasra a piacon, mert csucsgepbol is vesznek sokat , de azon a szinten csak azokbol amit ismernek. Kezdesnek kellenek az alapabbak is, bar lehet, hogy hosszabb bevezetest akarnak es par ev alatt jonnenek ki olyan modellek a kezdo csucs utan ami az arerzekenyebb reteget is megerintenek.

    Amikor android elkezdte, akkor elegge lesajnalt volt az iphone-hoz kepest most meg joval nagyobb a reszesedese. Android es IOS is sem lesz orok eletu, es sosem tudni melyik uj rendszer fogja majd lenyomni oket, bar azt hiszem ahhoz technikailag sokkal innovativabb cucc kellene (ujj akksi technologia, kihajthato, kihuzhato, hajlekony kijelzo, vagy a sci-fikben szereplo futurisztikus megoldasok valamelyike) mert most "csak" egy uj oprendszernek tenyleg nehez dolga van mivel a piac elegge lefedett az uj belepok pedig a mostani felhasznalokat kovetik.

    Meglatjuk mi lesz ebbol, de igy vegig gondolva a kovetkezo 2-3 evben meg nem lesz jelentos piaci szereplo szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák