Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Polllen #62 üzenetére

    Túl hosszú lett, szóval itt egy rövidített verzió:
    Az én gondom nem azzal van, hogy vannak ilyen telefonok, nekem még az első Note is elfér a kezemben és tudom egy kézzel kezelni anélkül, hogy leejtéstől tartanék, a gondom azzal van, hogy kialakulóban egy trend, ami lassan átgyűrűzik a nagyobb számítógépek világába is, miszerint informatika=szórakoztatóelektronika. Ennek a részletezése bőven kívül esik ezen fórum keretein, de egyre inkább az a tapasztalatom és a hírek, új fejlesztések is ezt mutatják, hogy a nagy okosításban az embereket tudatlanságra, nemtörődömségre, minden adat multik kezébe adására "nevelik". Rég nem az emberek igényei alakítják a piacot, a piac alakítja az emberek igényeit. Ez a gondom. Ma még megvan a választás lehetősége a legtöbb helyen, de ha a mai trend marad, 10 év múlva már sanszos, hogy nem lesz meg.

    Mondjak példát, hogy mi veszett el már most ebben a nagy méretnövelésben, aminek pont kiemelt szerepet kéne élveznie ma? A kicsúsztatható QWERTY. Azt senki nem mondhatja, hogy ma, amikor az emberek már a telefonjukkal is az interneten töltik az időt, meg fénykorát éli a Facebook, nem lenne különösen hasznos. Csak nem fér bele a kialakított divatba, hogy ultarvékony, extranagy és unibody.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák