Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Én soha nem értetem miért lovagol mindenki ezen az 1 kezes témán... hol van az megírva hogy a telefont 1 kézzel kel használni? 5 éve használok iphonokat, amint megjelent a 2g megrendeltem, azóta cserélgetem őket, és mindig is 2 kézzel használtam őket, pedig ez csak 3,5! De egyszerűen kényelmesebb 2 kézzel fogni! Ha csak simán telefonálok, vagy adott személy számát keresem akkor 1 kézzel fogom, de minden más esetben nettezésre, játékra, hosszabb szöveget írni stb 2 kézzel használom! Az új 5ös nincs és nem is lesz, mert egyszerűen kicsi! Időközben rohadtul megtetszetek a nagy mobilok, már ha csak valamelyik haver "kicsi" 4,3 teloja volt nálam akkor is mindig mondtam magamba hogy remélem következő iphone ilyen lesz! Aztán most nézegetem haver S3-asát és hihetetlen kényelmes az a nagy kijelző! Így karácsonykor vagy év elején váltok is 5 év után androidra, de ha lesz valami jó WP8 as teló akkor akár az is szóba jöhet, így is úgy is új platform, mind a 2 ugyanannyi eséllyel indul nálam, a lényeg hogy jó nagy és vékony legyen! Ha meg tudnák oldani a vékony 1mm kávát akkor akár 6-os telokat is el tudnék képzelni!

Új hozzászólás Aktív témák