Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz norti #50 üzenetére

    :F :F
    hát sok mindent el lehet rólam mondani, de hogy védeném az NNG-t, az minimum vicces :D
    Ajánlom korábbi anyagimat a témában, mondjuk azt amikor a Nav N Go úgy döntött, hogy hagyja a francba az endusereket (KLIKK), meg az interjút Szilágyi Zoltánnal (KLIKK).

    Azt viszont meglehetősen szórakoztatónak találom, hogy egy alapvetően pozitív hír kapcsán egyesekben felszakadnak a régi sebek, felbuzog valami lilás düh és hisztit csapnak a fórumon. Nyilvánvaló, hogy lehetnek sérelmek sokakban (én sokkal kevésbé gondolom drámának, hogy nincs Android verzió, kismillió alternetíva akad), mint azt, hogy mi történt a PNA frissítésekkel, meg a Mio cuccokkal anno. X éve.

    Persze, hogy PR fogás. Nevezheted odahajított csontnak is, de attól még ez egy jó akció, lehet iGO-d legálisan, jogtisztán, ingyen, bár csak mAgyAR térképpel (jól írtam? ;] ). És ez a hír alapvetően erről szól, ráadásul szemben mondjuk más oldalakkal én vettem a fáradtságot, utánamentem, utánakérdeztem, telefonáltam, infót gyűjtöttem, hogy minden lényeges infó benne legyen az anyagban. Ez nem az NNG "védése", szerintem.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák