Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz joey04 #152 üzenetére

    Nem akarok viszályt kelteni, látom nem akarjátok beismerni. Persze, biztos elég az iphone is sokaknak, nekem az s7 nagyon ritkán merül 30% alá nap végére, de jó az a tartalék. Pedig tényleg megy a mobilnet egész nap, wifit sose kapcsolom be, fent van a facebook, spotify, messenger, viber, google app-ok, onedrive, 3 email. Netezek, youtube-ozom, a fenti appokat használom rendesen és így bírja. Az, hogy valaki folyamatos gps nyomkövetéssel a google-nak adja az életét és gyenge térerős neten próbál letöltögetni és így nem bírja az s7-e, s8-a, nem érdekel. Ilyen szélsőségek vannak, az iphone (és más telefon se bírja).
    A tény az, hogy az én felhasználásommal egy s7-tel azonos méretű iphone (6s vagy 7, valszeg 8 is) nem bírja így aksi terén.
    Nem vagyok iphone hater, van a családban több is, belátom, hogy van akinek ez a legkényelmesebb, egyszerű használni, sok dolog jó benne. Viszont zavar, hogy ezt az üzemidő dolgot így megbocsátjátok az apple-nek.
    Gondoljatok bele, lenne a normál iphone-ban egy 2500as aksi, ti lennétek a legboldogabbak, mert akkor már tényleg pariban lenne, mert 10%-20%-kal tényleg jobb az iphone energiamenedzsmentje a kisebb felbontás, jobb optimalizálás miatt.

    (#154) Parallaxis: Most ez, hogy 0 nit vagy valami minimális, lényegtelen. Amit látok: este megy az Always On Display és nem látszódik a kijelzőn semmi, csak az idő és az értesítések. Nincs fényszórás, stb. Ugyanez van a fekete tartalomnál, este, az olvasó módban böngészve. Ilyenkor 5%-ot merül egy óra alatt neten olvasgatva, 10%-os fényerőn.
    A fogyasztásos teszteket megnézem, köszi az infót. Abban viszont biztos vagyok, hogy nem full fehér témánál fordul a kocka. De érdekel a dolog, hogy hogyan teszteltek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák