Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz kristof83 #21 üzenetére

    "Szerinted mennyi áfá-t fizetnek ki a gsm boltba a telefonod után???"

    Egyrészt jogilag teljesen legális amit csinálnak, másrészt, biztosan a vásárló fog mérgeskedni, hogy miért kell áfa mentesen fizetnie.

    "Ezért is szaladhatsz többek között a telefonod után a kamu gsm boltos garival ha beszarik a telefon, mert beregisztrálva nincs sehova a készülék. Majd jobb esetbe ott hátul a sufniba kicsit megtunningolják ha beviszed hogy valami baja van. Rosszabb esetben pedig úgy el zavarnak hogy csak pislogsz."

    Részvétem, ha nálad így működik. Biztosan a szószerinti "sarki" gsm üzletbe jársz vásárolni. Ha nem tudnád: van az országban néhány igazán kiváló gsm üzlet, csak hogy kettőt mondjak: Speed shop, GSM line (tanulmányozd egy kicsit az oldalukat, ill. forum részleget).
    Ha te nem ott vásárolsz, ahol mondjuk hivatalos Nokia 2 év garanciát kapsz, hanem máshol, és kb. ugyan annyiért, nem túl nyerő ötlet.

    Árakkal kapcsolatban is csak azt tudom neked mondani, nézd meg az általam említett 2 üzlet honlapját, és látni fogod a differenciát.

    Szerintem nyugodtan lehet vásárolni akár melyik sarki üzletben, hiszen ma már ritka eset, hogy kifizet valaki több 10ezret egy okos telefonért, és nem nézi át a bolti garanciát...
    az ilyenek inkább ne is vásároljanak.

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák