Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz vhw #22 üzenetére

    "Egy füttyentés nem jelent semmit."

    Csak azt, hogy bunkó vagy.

    Amúgy érdekes esettanulmány, hogy lemaradsz futás közben 10-15 méterrel a feleséged/barátnőd mögött és nézed, hogy sok díszpinty mit csinál. A rendőrautó direkt lelassít, a kamionos is, húzza a dudát, ha munkásokat szállító kisbusz jön arra, akkor jön a vulgáris szóözön, stb... komolyan, te fogd magad szégyellni helyettük is.

    Nyáron egy fesztiválon fotóztam, ott volt olyan feladat, hogy még jóval az esti buli előtt adott tematikában kellett megfotóznom szép lányokat. Mittomén egyszer elvittem őket a vidámpark-részre, Harley Quinn-nek voltak beöltözve, meg ilyesmi. Ott is nekem égett a fejem a sok suttyó miatt, mind baromi vagánynak tartotta magát, ha odaszól egy cifrát a lányoknak. Sokat beszélgettem a lányokkal a három nap alatt és fenemód jólesett nekik, hogy nem egy darab húsként kezeltem őket. Pedig ők aztán dekoratívak voltak, amúgy sem csadorban jártak, mégis bók és bók között óriási különbség van. Ha alpári módon fejezed ki magad, az nem nyerő, normális nőnél sose volt az.

  • mephi666

    nagyúr

    válasz vhw #77 üzenetére

    volt egy ilyen kép, amin 5percig röhögtem elsőre: :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák