Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    Ezt a cikket nézve [link] elég jók ezek a kabátok ha megfelelő a minőség, és ha azt nézzük sokkal egyszerűbb erre a Modu(láris) rendszerre fejleszteni, nem kell új készüléket megvenni. Elég a külsőt cserélni ,amihez akár kaphatsz egy frissebb szoftvert.
    Ez az én véleményem, ha ennek a komának volt annyi esze hogy kiötölje a Pendrive-ot, akkor azt hiszem, úgy van értelme ahogy írtam.
    Tegyük fel megveszem az alapot. Veszek hozzá egy kabátot, használom mert jó, de pl kijön egy frissebb design,jobb felépítéssel , komolyabb ,a konkurenciával( ennek mondjuk ki a konkurense?:D) hasonló tudással.
    Okos a gondolat, csak a kivitelezéssel elvitt sok pénz az alapmodell és a kabátok árán látszik.

    Ha a kínai cuccok tesztjei voltak már itt ,akkor reméljük egy átfogó teszt keretében később ezt is megismerhetjük majd.

    Az árról meg ennyit:
    "Az biztos, hogy olcsó lesz, az alapkit (Modu + két dzseki) a bevezetés után 200 amerikai dollárért lesz hazavihető, a dzsekik ára szinte biztos, hogy ez alatt lesz. Konklúziónk ugyanaz, mint tavaly: kíváncsian várjuk!"

    Úgy gondolom megfelelő összeállításban , és pl előfizetéses konstrukcióban ,amikor is a szolgáltató az ár egy részét kéri csak, az előfizetéses készülékek mindig olcsóbbak, nem is lehet vészes az ára.
    200 dollár =kb. 40000 Ft, szal ez alatt előfizetésben sztem bőven megéri, ha kellő tudással lehet bőviteni.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák