Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz kovászos #40 üzenetére

    Vagy ha az nem is, de én mindenképp jobban érzem magam tőle...

    (#41) hajbel: Köszi! Hát igen az ilyen gépek már egy másik szint. Rendelésre én is készítettem pár komolyabb gépet, de csak azért mert az nem az én pénztárcámat terhelte.

    Őszinte leszek, én sajnálok túl sok pénzt kiadni egy-egy konfigra/átalakításra amennyiben saját célra készítem őket.

    Inkább családra, több ingatlanra és például nagyobb műhelyre, vagy több járműre, szerszámra költöm el a fölös pénzeimet/pénzeinket. A gépépítés nálam mindig is csak egy DIY/barkács szintet érdemelt meg, ha magamnak készítettem (!!!)...

    Nem ezt tartom követendő példának, de nálam így alakult. Sajnos nem keresek annyit, hogy az összes aktív hobbimat (motor, szerszámok, műhely, CNC, számítógép, fényképezés, hamarosan traktorépítés stb.), mindet nagyon magas fokon űzzem. De én kompromisszumra kész ember vagyok és inkább űzök több hobbit nem professzionális szinten, mint kevés hobbit úgy. Nekem az okoz örömöt (egyrészről természetesen), ha minél több mindent alkothatok és minél több önmegvalósítási élményt élek meg az életben. És pont ezt teszem most. Ezért költöztünk vissza vidékre a fővárosból, hogy lehessen egy baromi nagy telkünk, ahol 1000 különböző dolgot végezhetek a teljes évben (persze amiket a képen láthatsz, az több év lesz, mire megvalósul (ezért is van két különböző fázis, egy kisebb és egy nagyobb pl. a műhelyre), de úgy szép az élet, ha tervekkel teli)... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák