Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz brumi1024 #56 üzenetére

    nálam (nem valakinek a valamilyen tesztje, hanem saját személyes tapasztalatom) tartotta a 70 megabit körüli sávszél igényt a 70 mbit-es film (60-80 között ugrált), innen mint írtam, csak akkor ment feljebb, ha tekertem, akkor is várhatóan a pre-bufferelés miatt. A linkelt reddit cikkben meg 40-70 mbit-es, 45-75 gigás 4k-s videók streameléséről beszél amikor direct play 4k-ról beszél, holott sok 4k-s tartalom nc-n is 30 alatti. Az én konkrét tesztem egy számomra extrémnek számító videónál volt, de akinek ilyen igényei vannak, az általában már nem n-es routerrel tolja. Illetve ha mellette pár ember folyamatosan teljes sávszéllel tölt, akkor igazából bármelyik routert meg lehet enni.

    szóval igen, van olyan edge case video stream esetén is, amire az n-es wifi nem elég. 8k 60 fps videókhoz biztos kell a 300 mbit fix sávszél is. Ellenben pl a netflix 4k is bőséggel elvan n-es wifin, a legtöbb ember pedig ezt érti 4k szinten. igen, az n-es wifi kevés tud lenni egy uhd bluray on-the-fly stream-eléséhez :)

    na én is befejeztem :)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák