Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Parallaxis #287 üzenetére

    Pontosan tudom, miről van szó, nem 5 perce kezdtem órákkal foglalkozni. Pont ezért röhögök hangosan a keresztes hadjáratodon, ahogy szánalmasan próbálsz mindenkibe belekötni.

    Ha te rákerestél volna a Milanese szíjra, vagy csatra, akkor lehet nem vigyorognál ennyire.
    Emellett, én (veled ellentétben) végigolvastam a cikket, az appleblogos szerző kiragadta belőle a neki tetsző részleteket, lefordította magyarra, szépen kiszínezte, te meg boldogan bólogatsz erre.

    Magyarósi Csaba rohadtul nem szakértő. Az eredeti cikk írója lehet, bár őt is erősen elfogultnak érzem a témában. És ehhez kapcsolódik, hogy tetszőleges forrással is lehet szubjektíven írni.

    Pont.

    De úgy döntöttem, ennyiben hagyom a dolgot, mivel látom, hogy lázasan válaszolgatsz mindenkinek, aki csak árnyékot is mer vetni a szent órádra.

    Nem véletlenül hívják az Apple-t vallásnak...

    Én meg veszek magamnak egy rendes órát inkább ;)

    Apropó, ha szeretnétek minden részletében kidolgozott órát látni, ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt.

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák