Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tabela

    tag

    Nekem eddig 3 Android Wear eszközhöz volt szerencsém: Sony SW3, LG Watch Urbane volt korábban és Huawei Watch van jelenleg.
    Napi "normál" használat mellett (idő, értesítések, stb.) elsősorban futáshoz használom az okosórám.
    De eddig mindből hiányzott valami fontos, hogy ne kelljen a telefont is magammal vinni.
    SW3 - volt GPS (bár akkor még valódi sw támogatás nélkül), de nem volt HR szenzor, ezért arra külön eszköz kellett. A mellkaspántot utálom (ezért estek ki a Polar és Garmin eszközök, bár azokat is kipróbáltam), így egy MIO Link eszközt használtam mellette.
    LG és Huawei - fordítva. Mondjuk a GPS ugye megvan a telefonban, és így nem kellett külön HR eszköz.
    A csuklón működő HR szezorok pontosságától a mai napig nem vagyok lenyűgözve, eléggé szorosra kell húzni a pántot, hogy egy épp csak használható szintet elérjenek.
    Nagyon kíváncsi leszek, hogy az LG Sport mellett végre tényleg otthon hagyhatom e majd a telefont futásnál. A szükséges hardware legalábis végre megvan benne. (GPS+HR)
    Ami viszont már a képek alapján nagyon nem tetszik, hogy valószínűleg nem cserélhető a pánt normál óraszíjra. A másik, amitől gutaütést szoktam kapni ezeknél a töltés módja. Az SW3-nál meg tudták oldani, hogy egy micro USB töltővel tehessen tölteni, nem kell hozzá egyedi adapter. A Huawei és az LG-k esetében ha eltutazol, kénytelen vagy az óra töltőadapterét is cipelni. Úgy látom sajnos ezek az új LG-k is ezt a vonalat folytatják.
    A Huawei-re néhány hete feltettem a Wear 2.0 preview változatát, és teljesen meg vagyok vele elégedve. (Bár azóta futni az időjárás és egy sérülés miatt nem tudtam vele...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák