Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz macikos #23 üzenetére

    Nekem a 3.0-s szoftvert (és a feltehetőleg érkező naviszoftvereket) is figyelembe véve különösebben semmi nem hiányzik, az FM rádió sem. Mondjuk egy zseblámpa-fénynek örülnék(azért a kijlező fényereje annak kevés) és az iránytű sem rossz dolog, de amúgy tökmindegy, hogy 2 MP-es vagy 3.2-es vagy akármekkora a fényképező. A BT támogatáson is javíthatnának még, de az se tragédia, ahogy most van.

    Csak azért írtam, hogy kevésnek érzem, mert igazából ezek szoftveresen is javíthatók (najó, a zseblámpa nehezen) és emiatt új gépet kiadni....arra leszek kíváncsi, hogy továbbra is csak a rózsaszínek árulják-e majd itthon. Jó lenne, ha a sales policy is változna.

    David75: Amiatt töröltem, amire válaszoltál. Okafogyottá vált, nem volt vele amúgy semmi hiba. Ezen a fórumon is lehet (bár konkrétan nem tudom, mire gondoltál), de nem harmicezredszer, mert piszkosul senki nem kíváncsi rá és többször kérve lettetek, hogy ne menjenek el az iPhone topicok a szokásos "demerteztsetudja, deeztmegigenistudja" irányba.

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák