Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz Mr Dini #2246 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm az infót, most én is azon lennék, hogy a merevlemezre telepítsem.
    De - ahogy ezt már korábban írtam - baromira nem vagyok linux guru. Kb 10éve tanultam az alapokat, de azóta se használtam. Amúgy, amit egyszer végigbogarásztam, azt többnyire meg tudom csinálni később is. Viszont, amikor olyan dolgokkal találkozom, amivel korábban nem, akkor kénytelen vagyok kérdezni. Főleg, ha gugli se tudott sok hasznos infóval szolgálni.

    Viszont eddig - az itteni leírások alapján - SSH-n keresztül próbáltam ffp-t telepíteni, amihez először telneten keresztül kellett indítani.
    De nem rég lerohadt a TM, aztán az SSH, a telnet, majd teljesen összeomlott az egész.
    Mivel telnetet kilőttem anno (leírás alapján), így SSH-t se tudtam újra felépíteni.
    Nyomtam Tonyk javaslatára egy factory resetet, majd szintén az ő javaslatára meg akartam próbálni merevlemezre rakni az egészet. Eddig tényleg nagyon sokat segített is, köszönöm is neki.

    Nem szándékoztam leterhelni és túlságosan sokat nyaggatni itt senkit, ha menne minden a 0-ról úgy, ahogy eddig is, akkor megoldanám a leírás és egy kis egerészés után most is (ahogy második alkalommal is megcsináltam USB-re, szintén egy itt kapott tipp alapján).
    De baromira nem úgy akar menni a dolog, ahogy azt várnám.
    Nekem ez a BusyBox újdonság, SSH-t pedig nem fogadja be jelenleg így telneten keresztül.

    Segítsetek, kérlek, hogyan tudnám újra visszahúzni az ffp-t a merevlemezre.
    Nekem az is jó, ha egy pontos leírás van. Akár angol is.
    De egyelőre ennél a nyomorult PuTTY-nál elakadtam, magát az eszközt sem érem így el.

    [ Szerkesztve ]

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák