Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz no more #118 üzenetére

    Javasolnad Droid vonalon levo valtasnal a HTC-t a Sense miatt? Mert en Nexus 5X-el szemezgetek, volt sima 5 bejott. (Meretben van egy lelektani hatar 5,2" a max) Eddig ugy voltam, hogy vagy sima stock droid (tetszik a GUI es vonzott a fix support) vagy ha mar gyatoi GUI, akkor valami korrekt (nem tááácsvíííz es Sony GUI) vartam az A9-et, de nem szimpatikus az Ar/ertek arany foleg ha a 32gb ROM-os/3gb-RAM-os verziot nezem :(
    Tetszenek a HTC-k, de nem tom, hogy a Sense 5 utantol, milyen jo a gyarto GUI-ja.
    Velemenyed szerint Nexus 5X vagy varjam meg meg amig kijon az uj M seria, hatha valami jo jon ki a HTC boszorkanykonyhajabol?

    [ Szerkesztve ]

  • válasz no more #118 üzenetére

    Volt nekem is szinte az összes gyártótól csúcs telefonom,kivéve HTC.
    Ami számít nekem,az az anyaghasználat,kamera,hangminőség és a gördülékenység.Idáig csak az i6 hozta ezt.(kamera átlagos benne)
    Azt mondod ez is tudja?Azt mondod,hogy nem járok rosszul vele,ha veszek egyet,mondjuk egy bordót?
    Nem fogom eladni egy hét múlva?
    Ha Te mondod....hiszek neked.
    :)

    [ Szerkesztve ]

    HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

  • S e t h

    nagyúr

    válasz no more #118 üzenetére

    Túl gyors?Inkább lassú a egyéb launcherekhez képest, amelyeket már évek óta használok, nálam az animáció csak lassító feature.
    Multitasking?Sosem volt problémám vele.
    A szoftveres extrákkal pláne meg vagyok elégedve, jelentős deficit érzése alakulna ki bennem, ha váltanom kellene htc-re.
    Én sosem értettem a papagáj kommandó működését itt a fórumon a káváról, most megértettem, a helyzet az, hogy a htc-nek nagyon-nagyot kellene villantania ahhoz hogy váltásra ösztökéljen.
    Az általad említett szoftveres extrák, amely mind hasznos kicsit ködös, de erősen elfogultnak tűnik, ugyanis én minden gyártó termékénél kiemelem a negatívumokat is.Én tisztában vagyok azzal ha meg akar vezetni egy gyártó, de a szomorú az, hogy a fanok szeme előtt meg rózsaszín köd lebeg és nem hajlandóak tudomásul venni a hátrányokat és náluk minden hasznos, amit a gyártó elé lök.

    Számomra a touchwiz annyira mérvadó mint a sense, egyiktől sem esek hasra, hanem olyan launchereket használok, amelyeket úgy alakítok a saját szájízem szerint ahogyan szeretnék.
    Ha vki totemizálja a senset, vagy a touchwizt, ám tegye, mindenkinek van hóbortja.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák