Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz ROBOTER #45 üzenetére

    Sok mindent leget ram mondani de azt nem hogy elfogult vagyok az Apple termeke fele. :) Kemenyen kritizalom es elismerem a letet a hibaknak es a gaz uzleti policy-nak, amikor kiutkozik. Inkabb design szempontbol neztem a dolgot, egy friss szemelyes tapasztalat alapjan. En szemely szerint nagyon vartam az uj HTC-t, mert a moto x-em cserejenel vagy az uj nexus 5x vagy htc johet szoba. Droidbol a stock dorid tetszik, de ha van rajta gyartoi GUI, akkor a HTC-re tennem le a voksom. De az A9 utan befuttonak a nexus 5x maradt.

    Engem nem erdekel ki milyen rendszert hasznal es mit preferal. (Volt WP-m a 10-et biztos kinfogom probalni, volt BB-m, amit szerettem. Van eleg sok iOS eszkozom es van droidom is. A tizen es a firefox OS kimaradt) Hozza meg a donteset az izlese, felhasznalo szokasai, bizalmi eloiteletei alapjan. Bar a legszerencsesebb szerintem ha valaki a tenylegesen felmert valos (vagy akar kesobbiekben velt) igenyei szerint valaszt rendszert es eszkozt.
    Es lehetoleg mellozze az OS hitterites, mert eleg a demagog riszabol a jehova tanuitol es a szcientologia egyhaz tagjaitol, amikor neha nagy szerencsetlensegem folytan belejuk utkozom. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák