Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alkatraz3000

    senior tag

    válasz Koda #1 #18 üzenetére

    1. Véleményem szerint igen, ki fogja bírni. Masszívan buzeralom az ipadet, egyszer 13 óra kijelzoidot produkált. Erős 3D játékokat nyomatok, némelyik online is, plusz YouTube es indavideo filmnezes, socialnetwork stb stb. Nyilván ilyen napsütésben fel is kell tolni a fenyerot. Amúgy a rekordom 13 óra kijelzoido volt. ez a ma reggeli állapot.
    2. Bluetooth-t csak billentyűzettel hasznaltam, ott semmi probléma nem volt.
    3. Igen rezonal, engem egyáltalán nem zavar. Haveromat meg pl igen.
    4. Ezt a töltés dolgot sosem figyeltem. A 2A-s tolto izmos dolog, a 6+-t hip-hop telivagja, ha éppen sietek vhova.
    5. Wi-fi az szerintem totál átlagos. Sem nem bika erős, sem nem gyenge. Legyen inkább "jó", de nem kiemelkedő. 5ghz-es hálózaton talán 1x 2x volt, ott sem tapasztaltam problémát :) nekem egy régi tplink router van itthon, csak 2.4-et tud, legalább mondjuk N-es. Bár 100-as netem van, abból a router 50-et bir el, es az iPad olyan 47-et vesz fel belőle.

    Ui.: néha sütni lehet vele. Bár használat közbeni hátrányt nem tapasztaltam (kivéve mikor totál meghalt az 1.) bir melegedni. Illetve szerintem ennek van valami RAM hibája, mert rendszeresen ledobal weblapokrol, majd ujratoltogeti. Ez főleg nagy méretű kontent eseten van igy. Lusta voltam megint visszavinni eddig :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

Új hozzászólás Aktív témák