Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --Rawlings--

    tag

    Az én androidos telómban (Nexus 4) 2100mah van, de jóval nagyobb a kijelző, 4 magos. Erős használat mellett kibír egy teljes napot (sok telefon email stb.) Szerintem a iOS optimalizáltsága nem jobb vagy rosszabb mint egy android rendszernek. Amikor meg újítanak a procin, az alacsonyabb csíkszélesség miatt a fogyasztásnak csökkeni kell. A 10% az nagyon kevés növekedés nem sok, de mivel valószínűleg okosabb a CPU tovább bírja. Mondjuk ha azt is számba vesszük, hogy az iOS 7 multitaskja már majdnem igazi lesz, akkor lehet, hogy az egészből pontosan semmit nem veszünk majd észre, és pont olyan gyenge üzemideje lesz mint 5-nek. Én igazság szerint azt nézném meg, hogy a 4.3 két magon mit csinálna. De lehet be is állítom a telót és megnézem! :D

    Arról meg ne is beszéljünk, hogy az eddig megszokottak helyett nem a minőségibb 5-t árazzák le 99 dollárra, hanem egy jóval olcsóbban előállítható műanyagot 5-t. Sajnos nagyon szkeptikus vagyok az Apple-el kapcsolatban mióta gyakorlatilag használhatatlanná tették a jól működő 3G-met egy 4.0 updatenek nevezett downgradel.

Új hozzászólás Aktív témák