Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robertoq

    őstag

    GALARDO
    Érdekes kifogás.
    Írtam, hogy összekavarodtam, ergo lismertem, hogy rosszat írtam. De szerintem akkor sem értelmes dolog, hogy a 6. telefon neve az 5. Normális gyártók ha már számot raknak a termék nevébe, akkor azt sorszámszerűen teszik, pl ott a Volskwagen Golf sorozat 1-től kezdődik és 6nál tart. Persze közben volt, plus meg gti, de attól még megtartották a sorszám értelmét.

    manchester85
    Senki nem zavart be, nyugodtan okolhatod magadat is.
    lásd fentebb

    Elmondtam már, mondjam még egyszer? 2008-2009. Hol volt ekkor a Samsung? Még egy használható telefonjuk se volt.
    2009 után tilos nem fém vagy üveget használni? Tehát mást nem szabad használni 2012-ben? Az iPhone is a többi gyártónak köszönheti, mert ha nem gyártanak neki olyan jó érintőkijelzőt vagy más fontos hardverelemet akkor sokra mentek volna a szoftverükkel.

    A Samsung azért tette a voksát a levehető hátlap mellé, mert gyakran csak így lehet újraindítani az Androidot
    Gondolom, Te több mint 2 éve használsz Androidot, hogy így tudod, mert nekem ennyi idő alatt ilyenre még nem volt szükségem. De szegény HTC tulajdonosok kitudja mióta bolyonganak szar telefonnal mert nincs levehető hátlap.

    Hogy mit szolgál a műanyag hátlap, az engem nem érdekel.
    Attól még ténynek számítanak a leírt dolgok.

    llaszlo
    Utólag már lehet magyarázkodni csak nem érdemes. Persze van akinek nehezére esik elismerni, hogy tévedett.
    lásd fentebb

    I... hogy vajon még hány ilyen téves vagy félinformáció van a fejükben amikből azt a rengeteg hülyeséget megszülik. Mert, hogy leginkább csak feltételezésekre meg véleményekre és nem tényekre alapoznak az tisztán látszik.
    Ez az egész erdőkétől indult ki, mert nem tudja milyen anyagból készült a hátlap. Rá gondoltál? Nyugodtan megnézheted bármelyik topikban, ha én írok valamit akkor általában linkelek, de én is tévedhetek.

    DE ha ilyen aktívak vagytok valamelyikőtök reagáljon már erre és erre a hozzászólásomra. Mert ilyenkor olyan csendes minden Apple rajongó, erről nem beszéltek, pedig nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák