Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz runner 125 #34 üzenetére

    Azért nem teljesen szubjektív. Nem csak az Apple gyárt felsőkategóriás telefont. :U Az iPhone mellett a minőségi szolgáltatások, jól optimalizált rendszer, legjobb alkalmazásbolt szólt. A jól optimalizált szoftver tekintetében a WP7 legalább olyan jó, ha nem jobb. Ha mellé párosul még egy nagyon jó alkalmazásbolt is, akkor bizony az iPhone mehet a levesbe a 180k-s áraival. A felső kategória pedig nem 180 ezernél kezdődik, (az omnia 7 90k dominósan) úgyhogy egy közel 2 kilós telefonra engedtessék meg objektíven is a "drága" jelző. Úgy gondolom, az iPhone az elmúlt 3 évben egy forradalmi készülék volt, számomra más szóba se jöhetett volna, de a WP7 megjelenésével, a nokia kooperációval eljött az idő, hogy az Apple ismét valami forradalmit lépjen (ezt nem tartom valószínűnek) vagy igazodjon a konkurens árakhoz, mert ma már a kapacitív, multitacs, stb dolgok nem Apple kiváltságok, és egyre kevesebb olyan lesz, ami megér ennyi felárat.

    Saint: én is elgondolkodtam, de rájöttem, hogy szükségem van az app store-ra. Használom a skype-ot, msn-t és van egy nagyon jó teniszes live score is, pontról pontra. :DDD Többen mondták, hogy még várjak az WP7-tel. Azt hiszem, most nem érdemes beleugrani semmibe. Ez a kivárás ideje. A WP7 még kevés, de az irány jó, és megtörheti az Apple páratlan felhasználói varázsát, amely árban is egyedülálló...

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák