Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • infectedmann

    őstag

    válasz Magnum_ #88 üzenetére

    Hát igen, tud fejfájást okozni. Csak azt nem értem, hogy nem egyszer volt már szoftveresen ilyen gond és most megint szoftveres gond miatt merül jobban az akkumulátor. Úgy tűnik az Apple nem tanul a hibáiból. Ennek ellenére egy remek és szupergyors készülék. Nem létezik tökéletes telefon és rendszer, az Android is 100 sebből vérzik (nem hiába nem maradtam azon a vonalon), viszont volt időm megszokni az iOS 3 év alatt, csak tettem egy kis kitérőt, háta megszeretem az Androidot, de nem az én világom.

    Amúgy bele lehetett volna írni a cikkbe, hogy itthon meg úgy világszerte is csak olyan szolgáltatók SIM kártyájára dob hibaüzenetet az iPhone 4S, ahol nem lehet hivatalosan kapni a telefont, mert nem biztos, hogy megfelelő kapacitású microSIM -et kapnak a felhasználók ezen szolgáltatóktól.

    (#90) lovrityp: 1 Euro -s appot szerintem értelmetlen le warezolni (mindennel együtt is kb. 500-800 Ft -ra jön ki). Én mikor első generációs iPhone -t használtam, az alkalmazásaim nagy része warezos volt, de most 1 hónap alatt többet költöttem alkalmazásokra, mint előtte 3 év alatt. És nem, nem azért, mert megtehetem, hanem azért, mert 1. Nincs még JB iPhone 4S -re 2. Így döntöttem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák