Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Remus389 #149 üzenetére

    na mindegy ezzel azt akartam írni hogy pl akinek HD2-ese volt, annak pl azért nem felelhet meg egy iphone mert úgy gondolja a jelentősen kisebb képernyőt nem olyan jó nyomkodni

    ez is egy hardveres dolog

    vagy, aki régi telefonján sokat rádiózott ingyen ugye, és nincs többgigás netcsomagja, annak se felelhet meg az iphone

    vagy akinek a kedvenc színe az ezüst az ezüst arcot vesz

    ez is hardver

    ezt a szoftver über alles dolgot nem értem, az összkép a fontos

    ezért is ha csak 4S lesz az ilyen nesze semmi fogd meg jól, ezért reménykedem egy i5-ben, mert igenis a hardveres tulajdonságok is számítanak

    Nem az előfizetések árába épített elemekről volt szó.
    Ezt az összeget ugyanis kifizeted akkor is, ha nem veszel készüléket tőlük. Nem lesz olcsóbb az előfizetésed, ha kártyafüggetlen készülékkel használod.

    ez így van, dehát ostoba aki nem veszi igénybe, aki úgy köt egy előfizetést hogy nem használja ki hogy egy készüléket megkap olcsón, ha más nem, eladja és keres pénzt

    Arra reagáltam, hogy egyesek azt hiszik, hogy csak a készülék vásárlásával kötnek hűséget és hiába olcsóbb a függő készülék, az előfizetéssel ki kell fizetnie a különbözetet. Nos ez marhaság, vehetsz akármilyen készüléket, az előfizetés tarifája nem fog ennek függvényében változni. ez csak csak egy másik nézőpont, egy másik szemszög, a te szemszögödből lehet, de a szolgáltató beleépíti a készülék árát az előfizetésbe, ad kedvezményt hogy hozzájuk menj, amikor megvettem az SGS-em a telenor veszteséggel adta, viszont szerződést írtunk, tehát tudja hogy vissza fog jönni pár hónap alatt, utána meg kasza

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák