Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cLeanLess

    tag

    Azt hiszem elkezdett iszonyatosan nevetségessé válni ez a beszélgetés/vita.

    Az ilyen érveken, meg smartphone definiciókon meg napokig tudnék sírni vagy nevetni.
    [link] bugyuta, de például.
    láttok valahol olyat hogy minden program egyenlő elv? :DDD aki ilyen meggondolatlan hülyeséget leír, az onnantól kezdve hiteltelen akármit mond. Az egy fejlesztési irányelv, köze nincs ahhoz a valósághoz, amit te gondolsz, hogy úgy van. ;)

    Az android vs. ios vitában ugyanazokat a csontokat veszitek elő, és rágjátok meg újra.
    Fel lehetne fogni, hogy minden felhasználó más és más, van akinek erre van szüksége, van akinek arra. Sosem fogod tudni 100%os pontossággal megítélni azt hogy melyik rendszer jobb, mert mindenkinek más kell. Az más kérdés, hogy nagyjából összehasonlítható, de nem értem miért kell habzó szájjal nekiesni a másiknak hogy EZ JOBB. neked,talán.

    Például nekem az fontos hogy kompromisszumok nélkül tudjak használni, egy eszméletlenül igényes,szép és hétköznapokban különösebb geek buzergálás nélkül használható készüléket, prémium anyag és összeszerelési minőséggel.Az itunes meg megszokást igényel, de évek óta azt használok amúgy is. Nem vagyok apple fan, de jó és egyszerű dolgokat csinálnak. Nem aggaszt a flash és a bt fájlküldés hiánya sem, mivel marhára nem használom. Cserébe viszont nem tudnám elviselni hogy pl belátok a sim-kártyáig, egy 100ezer forint feletti készülékben. botrány. :W

    de ez meg most az én véleményem, amit így ebben a formában le is írok, és innentől kezdve nem érdekel hogy te hogy minősíted, ellenben engem a másiké is érdekel, nem csak a sajátom. Az android egy nagyon nagyon jó rendszer, már a jelenlegi formájában is, és ezután még jobb lesz. Csak nekem pont nem kell, mert a másikat szebbnek és jobbnak gondolom. és pont. látod? vélemény mindennemű szidalmazás és értelmetlen, elfogult összehasonlítás nélkül... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Simplicity is the ultimate sophistication."

Új hozzászólás Aktív témák