Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cLeanLess

    tag

    válasz lowzor #284 üzenetére

    Oké oké. Mikor kell akksit cserélni egy ilyen készülékben? lehetséges hogy előfordul de a userek felfoghatatlanul kis százalékában.hibás döntés megítélni egy készüléket a javítási költségei alapján.
    Ha leejtem 95% hogy betörik az üveg???? :DDD Ez hivatalos statisztika? nevettesd már ki magad...

    jogos hogy a ráncfelvarrás nagyrésze parasztvakítás egyébként, szerintem is jót tett volna még pár módosítás, de ezt nem az én és nem a te dolgod megítélni. a piac majd dönt.

    Te elvakultan isteníted az androidot, oké, tégy úgy. ha neked az kényelmes, úgyis azt veszed meg, azt is fogod használni. De az nevetséges hogy úgy próbálod beállítani az iphone-t mint egy használhatatlan státusszimbólum. Felhasználói élményben, és minőségérzetben sokkal-sokkal többet nyújt mint az android. például. de ez is meg a többi is ízlés dolga amit nem feltétlenül lehet objektívan összehasonlítani.Neked erre van szükséged nekem arra, egy különbség van, hogy én nem vagyok elfogult és belátom a másik rendszer előnyeit is.

    "Simplicity is the ultimate sophistication."

Új hozzászólás Aktív témák