Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noor B

    csendes tag

    válasz Barthezz2 #47 üzenetére

    A kamerás részre reagálnék legszivesebben most egyenlőre. Mindenki sir, meg okoskodik hogy csak ennyit tud a kamera meg hogy csak ilyen vaku olyan vaku. Meg hogy a zumm meg hogy a beállitások... Figyelj csak ide héjj!!! Ez telefon kategória, nem pedig digitális fényképező. Az tény hogy az n8-as nokiának szebb a hd videója. de ha te kiránduláson akarsz fényképezni az 100 hogy digitális fényképezőt fogsz vinni nem pedig telefont mint a 15 évesek. Ami kamera ebben van arra elég hogy az út közben vagy buliban lévő dolgokat lefényképezd és azonnal felnyomd a netre.

    Hozzáteszem hogy nekem is van egy iphone 4-esem hála O2-éknak itt londonban és megmondom őszintém hogy akárkinél látok iphone 4-et, mindenki szarik bele hogy lehet e fehéregyensúlyt választani vagy iso érzékenységet vagy fekete fehéret vagy szépiát....akinek addig telefon az okostelefon amig nagy megapixeles a kamerája azt komolyan mondom sajnálom. az iphone 4 már régen túl van azon hogy a "kamera" amikor ugy jön az email a korlátlanul sok beállitható email cimedről mint az sms, és a google maps már autó rakható navigálásra is használható, nem beszélve a giroszkópjáról ami szintél google maps-el párosulva szerintem odabasz. plusz még a rengeteg alkalmazás ami feldobja a cuccot. most lehet mondani hogy az alap cucc csak az apple, a többi már az alkalmazás gyártók dolga. de jusson csak mindenki eszébe a pár évvel ezelőtti korszak amikor már annak örült az ember ha gyárilag valami ujdonság volt a telefonba. akár egy darab uj alkalmazás vagy pedig a hiváslisták variálása. na meg hát a retina display. és az hogy könnyen nagyitható szinte bármelyik alkalmazás. és a 250ezernél tartó alkalmazásáradat ami persze a sok hülyeség mellett kinál hasznos dolgokat.

    én azt mondom. ha fényképezni akarsz vele és telefonálni. vegyél N8-at
    ha msn és skype, akkor vegyél blackberryt
    ha félig okostelefont akarsz visszafogott dolgokkal, akkor vegyél HTC-t
    ha pedig szeretnéd mindezt egyben és ottlenni az információszerzésben és kommunikációban, akkor vegyél iphone 4-et
    ma a kommunikáció a top10ben bennevan. az iphone 4-el bármit meg tudsz csinálni, banki alkalmazás, navigáció, és rengetek olyan dolog ami kényelmesebbé teszi az életedet.

    nekem sajnos későn adatott meg ilyen telefonhoz jutnom, de bánom hogy nem adtam ki érte előbb ennyit mert megéri. és nem kell félteni sem nagyon. 80 font hozzá egy touch screen, a hátlap az 15-40 font között, dizájntól függően. tokok szinte kifulladásig, a fémtől megkezdve, fa, kigyóbőr, az akkumulátoros tokig minden van hozzá, vízálló bicajos tartó a navigáció miatt.. minden van. ki kell próbálni. szerintem nem bánja meg senki. 5mp kamera zéró tudásal? és??? ha kimegyek londonba a belvárosba, egy alkalmazás és a helyszínről megmondja hogy honnan megy a busz, utvonaltervezéssel. vagy ha teszkót keresek, azt is kidobálja a környékbelieket és utvonaltervezővel oda is elvezet, 20mp-en belül minden elérhető. az email cucc nem gyenge. az aksi 2 napig simán birja. és a percdijak is kedvezőek . hasonló mint az otthoni dolgok, kivéve hogy az 500 mega net mellé korlátlan wifi hozzáférés van az egész várost lefedő nyílt wifi hálózaton ami kb 3m sebességű. egy hónapra simán elég az 500 mega net. annak ellenére hogy 20 netes alkalmazás van a gépen, plusz az 5 percenkénti email frissitéssel.

    nem huzom tovább a dolgot. ha fényképezni kell vigyél magaddal fényképezőt. ha meg ki akarod használni a szabadságot és az alkalmazások lehetőségeit, komolyan mondom szarsz majd a kamerába. igy is jó a cucc a 0.3-as vga szarokhoz képest és nokiáék még ma is sok készülékében látható híresen szar 2.0 MP felbontásu kamerájához képest. amire használod majd a gépet az 5 mp ezzel a minőséggel és tudással pont megfelel majd hidd el.

    bocs a rizsáért és a dicsőitő szövegért de én sem hittem hogy megéri. de meg. itt kint igen, mert ki tudom használni. otthon nem biztos hogy érdekel majd a saját városodban hogy merre van egy mcdonalds vag teszkó mert tudsz mindent, és nem 10 milla ember lakik egy 3x nagyobb városban mint budapest. szóval itt kivan használva rendesen.

    otthon meg elhiszem hogy unalmatokba kamerázgattok meg hülyéskedtek vele.
    nosza akkor rajta. symbian-os cucot vegyetek és 12mp-s fényképet tudtok csinálni aztán otthon leszeditek kábellal a gépre és felteszitek iwiwre és waoooo de király vagyok az ultra megapikszeles brutálkirály nokiámmal. holott még mindig toporog egy helyben a cég, és most kikullantott egy ujabb érintős cuccot 12 megapixellel mert jött az iphone. el kell dönteni mire kell és lehet választani mást, nem pedig fikázni kell mert szar. a te igényeidnek biztos ha iso érzékenységet akarsz mondjuk állitani vagy egyebet. nagy fotós létedre tudhatnád hogy egy alig fél centi átmérőjű objektívtől a 4 centis objektívhoz képest az 5 megapixell is szó szerint csoda nem pedig a 12. gondolkozzunk már emberek...a kisujjukat nyujtják de nektek a karjuk kell? a 3210 és 3310-es nokiát a mai napig nem hallom hogy fikázná valaki és fekete meg zöld kijelzője volt. olyat meg hogy kamera? telefonba??? hülye vagy??? mostmeg már az 5 mp se elég nemhogy a 12 meg még beállitási lehetőségek egész sora kéne. el kell fogadni és kipróbálni. nem fikázni, hanem kategóriába sorolni, olyanba ami a te személyes használatodra alkalmatlan. bluetooth??? ne vicceljetek már....az egész telefon az internetről szól. akkor file küldésnél miért szarakodjak a bt-vel mikor elküldhetem emailben. meg micro sd.....jó istenem..... 16 giga meg 32 giga mi a faszra nem elég???? nincsen pendrivod vagy usb-s vinyód? ha tudsz venni iphon4-et akkor egy 320GB-os usb vinyó már igazán nem gond... :D nemkell microsd, leszedheted a netről ami kell. na viszont az fm rádió tényleg beférhetett volna........ az aksi cserélhető. 19 font hozzá a gyári. és szét lehet szedni darabokra a telefont. az aksicsere meg csak annyi hogy leveszed a hátlapot és kipattintod a csatlakozót utána meg a kiveszed. youtubon nézzétek meg. meg a water teszteket is :P

    ma röviden ennyi. kinek mi a pálya. én is mondhatnám hogy szar ember vagy mert nem azok a nézeteid mint nekem. mindenki más. apple is más mint nokia. nem szar, csak másak a nézeteik.

  • Noor B

    csendes tag

    ja és ami a lényeg. nem kell lecelluxolni és tip top gumiragasztóval sem kell szarakodni és kotont ráhuzni meg biszbasz tokokkal szarakodni mert nem fogod ugysem ugy a kezedben tartani hogy lefojtsa zéróra a térerőt. a tokozásra meg visszatérve. én azért betokoztam a szép kis iphone 4esemet. szerintem az átlátszó INCASE tokkal nagyon fasza. nem lesz karcos még csak véletlenül sem. de tok és cellux nélkül sem kell aggódni higyjétek el.

    ja a kamerát nem is mondták ezek a csávók. az előlapi kamerát lehet használni sima fotózásra is, nem csak telefonáláskor. (csak érdekességképpen jegyeztem meg annak aki még nem tudná)

    ha kérdésetek van kérdezzetek ájfon4ről bátran..

Új hozzászólás Aktív témák