Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz j-cool #112 üzenetére

    Ez is egy "Dogma".

    DOGMA az ,hogy : Csak és kizárólag tanfolyam elvégzése után lehet kezelni minden más oprendszert használni. Ez egy igen komoly szemellenzőt jelent. Én csináltam rajta egy szoftverfrissítést(Official Kies ,de hogy tökéletesn menjen kellett volna egy "Factory Reset" ,amit szervízbe pillanatok alatt megcsinálnak a hozzá nem értőknek vagy a szolgáltató ingyen) azóta csak a marketről leszedett pogikkal tuningolom a cuccom. Azt pedig ne állítsuk ,hogy befogsz egy embert az utcáról (szó szerint) ,hogy írj meg egy SMS-t vele. Ez valahogy mindíg előkerül ,hogy milyen egyszerű mennyire egyértelmű . Csak észre kell venni ,hogy valójában egyértelmű és egyszerű a WP7, a Bada vagy épp az Android "legtöbb felülete".

    A frissítések is érdekesek. Az I3G egy nagyon buta szoftvert kapott a mostani állapothoz képest. Ezen bőven volt lehetőség mit csiszolni. Meg is tették! Viszont 2 főverzió érkezett. Csak az a két fő verzió elég lassan jött meg. Az A. ennél jóval gyorsabban fejlődött ,látszik is hiszen már a 2.2 -höz képest a 2.3 nem hoz nagy változást.

    Mint felhasználó engem nem érdekel ,hogy ki fejleszti a mit. Adja ki a liszenszet oldja meg. Vagy hát izé a főnök préniuma miatt 2000 Ft-vel drágább. Kit zavar? (Ráadásúl ugye a nylívánossá tett jelentések alapján bőven van ott haszon)

    De nagyon tetszik az is csak nem ájulok el.

    PS.: A Lacoste ,Nike cipőim nekem se mennek tönkre csak lekopik a talpuk és kijukadnak. A 4 -5 éves ruhák pedig kimennek a divatból :).

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák