Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Foglalt név #539 üzenetére

    Ahhoz képest jobb az üzemidő.
    A 2020 SE-hez képest is jobb...

    [ Szerkesztve ]

    HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

  • Leonard

    tag

    válasz Foglalt név #539 üzenetére

    Szia, nekem 4.5 éves 2016SE van 90%-os aksival és vettem a nővéremnek egy 2020SE-t, nálam volt három hétig kipróbálásra. Az aksija ugyanolyan felhasználási szokások mellett nekem kb. majdnem duplája volt. A tesztelők beleesnek szerintem abba a hibába, hogy megkapják és gyorsan teszteljünk mert hogy aki hamarabb felrakja az lesz az olvasottabb cikk, viszont az IOS az kb. egy hétig rendezgeti magát, azaz addig sokkal többet fogyaszt. Első napokban délutánra szinte elment a töltöttség fele, mire beállt az én felhasználási szokásaimmal bőven két nap, a régi SE telefonom meg most bőven egy nap. Mini jobb a 2020SE-től, nekünk bőven király lesz.
    Játékon kívül mindenre használom, a sebességkülönbséges tesztek se tévesszenek meg, ha nem játékra használod akkor konkrétan semmit sem fogsz észrevenni belőle, alkalmazásváltóból kilőtt időjárás app volt hogy gyorsabban töltött be a régi SE telefonon mint az újon. Én sok Youtube beszélgetős műsort hallgatok, a régi SE természetesebb hangú, az újban akármilyen jó a felvétel minősége, akkor is állandóan van egy sssssssssssszzzzzz sziszegés, a basszus meg beszédre sok, zenére meg ugyanúgy kevés mint a régi SE telefonnál. Szóval én nem láttam értelmét a cserének, veszítettem volna a kompakt méretet, nyertem volna aksiidőt, kijelző mérete meg ez is egérmozi meg az is, azaz konkrétan nem érdekel, nem ezen nézem a Csillagok háborúját... :-)
    Ez az új Mini viszont bejön, itt már sokkal több ok van az én szempontjaimból a cserére, főleg hogy ugyanolyan kompakt, van ultraszéles kamera, Oled kijelző ami null fényerőnél nem fogyaszt, no meg arcfelismerés ami nálam előny mert sok kézmosástól mindíg kiszárad a kezem és ez nagyon nem tetszik a felismerésnek, bónusznak meg a jobb aksi.

    Leonard

Új hozzászólás Aktív témák