Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr. Byu

    aktív tag

    Szerintem meg teljesen életszerű, hogy valakinek tökéletes a WIFI-s modell, és szinte soha nincs szüksége 3G-re. Okostelefonnál oké, ott alap, hogy mobilnet nélkül csak egy drága papírnehezék, mert azt tényleg mindig viszed magaddal mindenhova, és "on the go" használod.

    De én egy iPad-et soha elő nem vennék pl. villamoson. Csakis az otthon melegében, vagy maximum valami olyan váróteremben, ahol egyébként is van wifi. Ha pedig pl. balcsin nyaralok, és kéne a mobilnet, akkor már probléma nélkül töltőre dugom az iPhone-t, personal hotspot bekapcsol, és mehet a móka. De ez is elég ritka alkalom...

    Nekem az iPad egy olyan eszköz, ami otthon, vagy pl. az irodában könnyíti meg az életet, tehát olyan helyen, ahol wifi mindenképp van. Ahol meg nincs, az jellemzően olyan hely, ahol amúgy is szívesebben kapom elő az iPhone-t, minthogy egy tepsit kezdjek el tapicskolni.

    Ja, amúgy nincs iPad-em, de érzem, hogy ha lenne, én így használnám... :D Éppen ezért ha egyszer veszek, biztos, hogy sima wifiset fogok venni, sőt, továbbmegyek... tökéletes lenne nekem a legolcsóbb, legkisebb tárhelyes modell is, ami most kb. 140 ezer forint. Ha jön az iPad 3 (ami már 2 héten belül esedékes), talán az Apple forgalomban tartja az iPad 2-t is (ahogy az iPhone-oknál is szokása a régi modelleket tovább futtatni), mondjuk egy 100 ezer forint körüli áron. Vagy ha más nem, használtan biztos lehet ennyiért csípni majd, sőt, talán olcsóbban is. Az már azért szerintem egy megfontolandó összeg lesz sokaknak egy jó kis tabletért....

Új hozzászólás Aktív témák