Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SonyNex7

    senior tag

    Üdv!
    3 hete váltottam Z1-ről Iphone 5s-re.
    3 nappal ezelőttig használtam a 7.1.2-őt ami jobban tetszett mint az android úgy alapból,de 1-2 funkció nagyon hiányzott.
    Feltettem tiszta telepítéssel a ios 8-at. Kitűnően működik minden 3 napja és nagyon sok minden hiányosság lett pótolva így számomra már szinte tökéletes a rendszer.
    Widgetek sokkal jobbak mint androidon bármikor lehúzom a sávot és ott van minden és a sorrendjük is változtatható.Ajánlom hozzá a Favorits nevű appot ,ami úgy jelenti meg a kontaktokat mint a multitaskingeben,csak így lehúzva sokkal kényelmesebb,illetve szebb szerintem így.
    Azonnali válasz az üzentekre kiváló használható,diktálás is de az igazi akkor lesz ha megjelenik a magyar nyelv támogatása a swiftkeyben.
    Siri -shazam összekapcsolás hatalmas, nagyon bejön.
    Szuper a fény erősség állítás.
    Az új email kliens szerintem kiváló.
    Úgy vettem észre hogy a telefon funkció kicsit lassabban idnul de csak egy hangyányit,illetve fájó pont vezérlőpultban nincs mobilnet kapcsoló de ez is csak azért mert itthon nem olcsó a net így nem mindig megy, külföldön kint ez nem probléma gondolom ezért nem tartják fontosnak.

    erdoke:köszi megosztás tippet egyből ment,nplayerrel tökéletesen.Routerről még nem tettem le.

Új hozzászólás Aktív témák