Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    Lengyelországi tartózkodásom alatt RED-es voltam, hisz így tudtam "korlátlanul" beszélni a családommal,barátaimmal,stb. Azt mondjuk elfelejtették közölni szerződéskötéskor, hogy az a bizonyos "Eltöröljük a Roaming díjat" vagy "csevegj ingyen a Vodafone-nal az EUn belül" az nem azt jelenti, hogy Te mint a hülye előfizető 10-14 ezer magyar pénzért valóban díjmentesen telefonálhatsz. Ahhoz, hogy ez a csomag így ebben a formában éljen, itthon legalább annyit, ha nem 1.25x mennyiséget kell telefonálnod, sms-ezned és ami a legfontosabb netezned minden hónapban mint külföldön, különben finom szankciókra lehet számítani. A mobilinternetet az meg inkább hagyjuk, hogy milyen volt.Szlovákiától kezdve maximum edge volt elérhető (még Krakkóban és Varsóban is).

    Azt gyors megemlíteném, hogy én a kártyafüggetlen telefonommal ezt a "rettentő drága" csomagot használtam/lom. Van a dolognak hátulütője, hisz először kell venned egy Sim kártyát, ami kemény 5 zl (~350 ft), és kapsz ezért alapból 1 giga netet, de a "pofátlan" lengyelek képesek ezért a csomagért 26zl-t (kevesebb, mint 2100ft) elkérni. Ez természetesen minden irányban korlátlan beszélgetést, sms-t, mms-t és 6gb, akár LTE sebességű netet tartalmaz. Mondjuk LTE sebesség csak a városokban volt/van, ellenben a leglepusztultabb falvakban is volt stabil 3G.

    Ami itthon van az nem verseny.Habár fölösleges ezen lovagolni, de kint 4 szolgáltatóval is tudnak tényleges árversennyel működni. Persze tudom mutyiországon Magyarországon vagyunk.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák