Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • electro123

    csendes tag

    Nekem ezek az órák nem tetszenek, egy óra legyen óra értitek. Nem látom benne az alternatívát, mért vennék olyat a 4.7" es telómhoz amikor fogom zsebre teszem majd ha hívnak előveszem akárhol és 1 kézzel tudom kezelni (igen én tudom érdekes módon). Viszont ha mondjuk metrón hívnak és rajtam az óra de közben kapaszkodom akkor kéne egy harmadik kéz is vagy nem?? szerintem csak szimplán megint hájpolni akarnak valamit, hogy aztán milliárdos biznisz legyen belőle mert állatira felesleges. Totál értelmetlen, azért veszek androidos cuccot nagy képernyővel, hogy azon élvezzem a netet meg a levelezést meg frankón tudjak játszani rajta meg excelezni, wold - özni ilyenek. Egy okos órán ezek közül melyiket tudnám megoldani??? pláne metrón, villamoson, buszon.
    Ótvaros nagy baromságnak tartom, ennél még a google glass is jobb ötlet pedig már az is hülyeségnek tartom, no mind1. Mindig lesznek ilyen balpöcs ötletek. Ettől eltekintve ez persze csak az én véleményem de akkor sem látom értelmét.
    Sokkal jobb egy Iwc Schaffhausen - t felvenni vagy egy Breitlinget és azon megnézni az időt, azok nekem menőbbek :D :D

Új hozzászólás Aktív témák