Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezoltán

    tag

    Ma megérkezett a készülék. Ilyen barom simkezelést még nem láttam. Az lenne logikus, ha hívásnál ki tudnám választani melyik simet használja. De ami a telefonban van, az nagyon nem jó megoldás.

    Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

  • ezoltán

    tag

    Ez rövid kapcsolat volt... :C

    Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

  • ezoltán

    tag

    válasz gretzky77 #56 üzenetére

    Cégesnek kaptam. Vissza adtam és használom a régit. Mate20pro. Szép teló az LG, de nagyon nem győzött meg. Egyszer működött az NFC fizetés aztan mar nem. A 2 SIM kezelése förtelmes. Laggol...

    [ Szerkesztve ]

    Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

  • ezoltán

    tag

    válasz mongoose66 #58 üzenetére

    Igazad van. Szóval a Mate20pro lett volna az a készülék, amit leváltott volna a Velvet. Persze ez erős vállalás hiszen a Huawei, elég jó készülék. De mégis lesz olyan amikor egymáshoz hasonlítom őket. Vodafone szerződésünk van és tőlük érkezett a készülék. Nettó 158 900 forintért. Ezért nem adják hozzá a második kijelzőt és nem is rendelhető. A dobozt a kezembe véve az tűnt fel, hogy csörög benne valami, mintha csak bele lennének dobálva a cuccok. Telefon, dokumentáció, sim-tű, és töltő volt benne. A töltőfej adta ki azt a csörgő hangot. Kivéve a dobozból, nagyon jól néz ki a telefon (szürke). Meg is döbbentem kicsit, hogy manapság már alig tudnak olyan telefonokat gyártani ami jól nézne ki, de a Velvettel sikerült. Volt régen már LG készülékem (LG Viewty, LG Arena) mindegyikkel nagyon elégedett voltam.
    Gyorsan belaktam és tetszett a Velvet UI. Voltak benne kis finomságok. Például az üzeneteknél a kijelzőn körbefutó kék fény, mindenkinek elrabolta a szívét. Viszont nekem nagyon hiányzott az arcfeloldás. Nem bántam volna, ha ezt beleteszik. Az ujjlenyomat olvasó viszont nagyon stabilan működött. Sokkal kevesebbet tévedett mint a Mate20. Sőt nem is emlékszem olyanra, hogy nem nyitotta volna. Voltak egyébként olyan beállítási lehetőségek, amiket két helyen is megtaláltam a menüben. Ilyen volt az üzeneteknél villogó vaku. Erről jut eszembe, hogy nekem hiányzik az értesítési led.
    Kézbe fogva nem éreztem túl nagynak, pedig nincs nagy kezem. Nem éreztem azt, hogy kiesik ha el akarom érni a legtávolabbi gombokat. Én szeretem a nagy kijelzőket. Elég élethű színeket adott. Sajnáltam, hogy nem volt második kijelző, mert úgy lehetett volna megtudni igazán, hogy mit tud. Remélem később azzal is forgalmazzák majd. Két töltés között úgy 5 óra képernyő időt mutatott, de még volt benne 18%. A vezetékes töltője nekem kicsit lassú volt a Huawei után, viszont vezeték nélkül gyorsabban töltődött mint a Mate. Egy sima kínai asztali töltővel…
    Hívás közben mindent jól hallottam és engem is jól hallottak. Viszont a két sim kártya kezelése nekem felfoghatatlan. Úgy nézne ki logikusan, hogy a hívás előtt közvetlenül tudj választani a simek közül. Na most úgy néz ki, hogy lehúzod az értesítési sávot és kiválasztod az aktív sim kártyát. Ezután elmész a hívás idításhoz és kikeresed a nevet akit hívni akarsz és elindítod a hívást. Ezt nem tudnám megszokni. A telefonkönyvben hozzá tudod rendelni a hívó kártyát egy kontakthoz, de azt ki akarja megcsinálni minden embernél?
    Időnként teljesen lefagyott a készülék látszólag. Ez úgy nézett ki, hogy hiába próbáltad az ujjadat húzgálva munkára bírni, nem reagált semmire. Ilyenkor le kellett zárni a kijelzőt és az újraélesztés után észbekapott. Ez viszonylag gyakran előfordult.
    Pár képet csináltam vele. Ezt majd a teszteken jobban kivesézik a szakértők, de a Mate20pro képeihez nem tudott felérni.
    Az autóban összekapcsolódott a fejegységgel, viszont csak a hívásokat kezelte és a zenét nem küldte át. Ez úgy a második napon magától megszűnt és elkezdett rendesen működni. Az NFC fizetés is működött gond nélkül egy darabig. Aztán amikor nem volt nálam a közelben sem pénztárca, akkor bemondta az unalmast. Az Istennek sem akart működni. A K&H szoftverét használtam, de a másik telefonnal soha nem volt ilyen gondom. Újra telepítés sem oldotta meg és már nem is maradt sok időm próbálgatni. Visszaadtam.
    Ennyit tudnék róla mondai. Nagyon remélem, hogy az LG vissza tud jönni a piacra, mert kedvelem a termékeit. Ez a telefon egy lépcsőfok lehet ehhez. 30 ezerrel olcsóbb a Samsung A71 és nekem az stabilabbnak tűnt.

    Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

Új hozzászólás Aktív témák