Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Peet #22 üzenetére

    Nálam:
    - Pi 2 model B + Hifiberry Digi+ + RuneAudio -> DAC-ra vagy digitális erősítőre kötve hálózati zenelejátszó (MPD-t kezelő programok, alkalmazások segítségével távirányítható is telefonról, tabletről (Androidra van hivatalos RuneAudio Remote Control app), PC-ről, laptopról (Win 10 alatt a Chimney, Linux alatt a Cantata nevű programot használom erre).
    - Pi 3 model B: "konzol" (stílusosan egy ilyen házban) RetroPie-t futtatva, jelenleg két XBox 360 kontrollerrel (de ezek SNES játékokhoz nem az igaziak, így nézek majd hozzá SNES kontrollereket is).

    A Pi 2-t használtam én médialejátszónak is OSMC-vel; ha az ember nem h265-re, illetve 4k-ra vágyik, akkor szerintem teljesen rendben van.

    *
    Hogy ON is legyek: számomra pont abban lépett előre a Pi, amiben kellett (nekem az AC-s wifi hiányzott igazán korábban is és megértettem volna azt is, ha nem fér bele az új verzióba sem költséghatékonyan). Nem várom el egy pont a "svájci bicska"-jellege miatt remek és olcsó boardtól, hogy mindent tudjon.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák