Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz nkmedve #148 üzenetére

    Htc One X-et írtam a 4S ellenfelének, míg a HTC One M7 az 5S ellenfele. Nagyon szuperül és stabilan működött, szerettem használni. A kijelzője brutális volt akkoriban, de még ma is megállja a helyét. Volt neki problémája is az pedig a melegedés és az üzemidő. De a gyors és stabil működés meg a nagy szép kijelző miatt jobb választás a 4S-nél, ami szintén gyenge volt üzemidőben. HTC M7-et meg gondolom nem kell bemutatni hogy milyen telefon, szintén jobb választás az 5S-nél.
    Azért nézzél rá az Iphone X kamerájára, mert nagyon nem úgy van ahogy beállítod. Ha átnézel több tesztet, akkor abból valamennyire lehet következtetni a kamera képességeire és tisztábban fogsz látni.

    A hardverrel kapcsolatban meg az a véleményem hogy brutálisan elszaladt a hardver teljesítménye a szoftver mellett. Régen igaz lett volna amit írtál, hogy jó időtállóság miatt. Mára már nincs ilyen probléma. Szóval továbbra se látom az értelmét...

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák