Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz hotian #46 üzenetére

    Ha sportolsz vagy sportolnál, akkor hidd el nekem örülnél az e-simet és a 16Gb os memóriánK, de a vízállóságnak is. A mindennapi használathoz tényleg egy kiegészítő, mert nem tudod nélkülözni magát a telefont. Viszont ahová tudnál menni telefon nélkül, pl futni, sétálni, úszni vagy akármi hasonló akkor igenis van létjogosultsága ennek, és hasznos is. És nem csak az esetleges bejövő hívás miatt, netán sos helyzetben, de a streamelhető zene(apple music) miatt is szerintem nagyon jó.

    [ Szerkesztve ]

  • Black Dragon

    addikt

    válasz hotian #51 üzenetére

    Ízlések és pofonok, számomra bevált az apple watch(S2-vel csatlakoztam a körhöz), és a mostani újításokat pozitívan élem meg, de természetesen nem jelenti azt, hogy meg is veszem, mert cirka fél éves használat után nem váltak egy gyorsabb hardverért, LTE meg ugyebár itthon még egy darabig nem lesz erre.

    Ha olcsóbban adnák(bár ezek után már tényleg bizonyos modellek mindenki számára elérhető áron lesz/van) akkor talán még elterjedtebb lehetne az óra, egyben több ember számára oszolhatna el a sztereotípia, hogy ez egy felesleges használati eszköz. Az elején én is így voltam vele de mostanra le nem tudnám venni, és szerintem sokan voltak még így vele, de bizonyára sokaknak nem vált be, netán nem is akarják kipróbálni.

    Mindent összevetve lehet azt mondani, hogy a galaxy Gear már fényévekkel előrébb jár, és ez nem igazi újítás, de apple mércében ez annak számít, mert végre erre is képes, és aki szeretne vagy szeretett volna ilyen eszközt venni az talán mostanra még inkább ilyet szeretne, nem pedig más modellt, márkát.

    kovsol: Nekem több hagyományos órám is volt, de egyiket se tudtam hordani napi szinte, egyszerűen zavart, nyomott, részben feleslegesnek tűnt, mert az alap mozdulat még bennem volt miszerint kiveszem a telefont a zsebemből, hogy megnézzem az időt. Aztán jött az apple watch, és az értesítéseknek hála már átállítam a folyamatos karnézegetésre a teló helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák