Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz GeryFlash #25 üzenetére

    +1!

    Remélem avval mindenki tisztában less, hogy várható a WP vonal teljes kukázása a W10M megjelenése utáni fél-egy évvel. Tehát mint WP7-nél: a böngésző egyre kevesebb webolalat tud megjeleníteni, Skype nuku, alkalmazások nem szaporodnak. Az én gondolatomban egy okostelefon arra való, hogy hívás, sms, net, foot és egyéb. (Persze ha valaki cask hívásra és sms-re használja, akkor is job egy okos telefon, mint egy buta, mert kényelmesebb olvasni a nagyobb kijelzőt. Ebben elég fiatlaos a gondolkodásom, szemben a "cask erre elég egy butatelefon is" huszasokkal.)

    Én amúgy azt gondoltam még a nyáron, hogy veszek egy L625-öt, L720-at, rádobom a WP8-cat és élem az életem. Aztán rájöttem, hogy nem szolgálna ki. Pláne a böngésző miatt. Ugye az IE már most el van felejtve.

    #28: mondjuk pénzt én sem adnék azért az Umiért vagy mi a fityfenéért, de tartósságban a Lumiák sem remekelnek. Mondjuk a Nokia Care (már lehet más a nevük) a legjobb szerviz szolgáltatás. Talán cask az LG szervize tudja felvenni a vsersenyt.

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • Pacee87

    aktív tag

    válasz GeryFlash #25 üzenetére

    Örülök, hogy 1mrd ember elvan vele tényleg, én 1 éve nem ezt tapasztaltam meg a saját bőrömön! Nem volt rossz telefon, csak hát 1-2 hónap után kezdtek előjönni a vázolt parajelenségek (plusz a többi amit nem írtam le)! A fanboyt remélem magadra értetted! Én az elmúlt két évben 3 különböző rendszerrel tettem próbát előítéletek nélkül, majd kiválasztottam azt ami számomra a legoptimálisabb!

    Béke Veled és használd boldogan a 35-50 ezres Droidot! Én a 70 ezrest nem tudtam boldogan használni!

    A moderálási sztorit meg azért hoztam fel, mert diszkriminatívnak érzem (az Android felhasználókra nézve), hogy nyugodtan lehetett kukarobizni az iszart meg kimoderálták egy másik topikban, pedig szerintem egyik sem különb a másiknál!

Új hozzászólás Aktív témák