Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz erdoke #41 üzenetére

    Hallottam róla, használom, AHOL VAN. :P De nem az adatátvitel a kártya lényege, hanem az extra tárhely. Mert pédául hogyha megvettél egy 16Gb-os telefont, és mondjuk szűk lesz a tárhely mert több dologra kezded el használni mint amire eredetileg tervezted, akkor kiegészítheted egy párezres beruházással.
    WiFi-s streamelésről meg annyit, hogy egy mobil eszköznél nem hiszem, hogy túl jó érv egy (ráadásul általában igen szűk) helyhez kötött adatátviteli technológiával dobálózni. Az 4G is hasonló cipőben jár egyelőre, mert még nyugaton is nagyon kicsi a %-os lefedettség, kivéve az USA-t (de ott a 42Mbps is 4G néven fut). Szóval a streamelés szerintem kiesik, ha tényleg mozgás közben akarja az ember használni a mobileszközét, főleg, hogy pl. MÁV-os, BKV-s WiFi-k már most is pofátlanul gyengék/lessúak, pedig nagyon kevesen használják ki őket a potenciális felhasználók közül, szóval bele sem akarok gondolni, hogy mi lesz, ha mindenki rákattan...

    (#45) Cyberpunk
    Igen, tudom, tiszteletre is méltó, kevés ennyire különc gyártó van, bár szerintem a Nokia és Blackberry (meg majd a Canonical) azért kvalifikál. :K Csak eddig az Apple diktálta minden téren a tempót a vetélytársaknak funkcionalitás terén, de ezekben a banális kis apróságokban a különcségük szerintem teljesen érthetetlen. Többek között ezzel jól akadályozzák az NFC elterjedését...

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák