Hirdetés

Aktív témák

  • llll

    senior tag

    én is megcsíptem anno a szülinapp-ot és azóta is teljes megelégedéssel használom - frissítések nélkül is!
    tehát én ezért (az ígért frissítésekért) biztosan nem fogok kifizetni 9000Ft-ot
    .
    már csak azért sem, mert korábban amikor legális megoldást kerestem, akkor megvettem a sygic-et (asszem akciósan ~7000Ft-ért eu-s örök licensz), ami nálam szintén kifogástalanul működik
    (sztem a sávasszisztens is!)
    ráadásul nem kell külön eseményrőgzítő progi, mert a sygicben az is van
    (plusz pénzért, de gyakran akcióznak, csak figyelni kell)
    tehát most már emiatt sem fogok újabb 9000-et kiadni navigációra
    .
    sőt csak az íze kedvéért (és mert szintén akciósan mindössze 3000Ft-ba került a Mo-térkép) megvan az Aponia is, ami sztem kicsit méltatlanul mellőzött navi
    hab a tortán, hogy - egyedüliként - a megvásárolt androidos aktiváló kódot minden további nélkül elfogadta a windows-os telómon is
    (amikor a sygicnél reklamáltam ez ügyben azt a választ kaptam, hogy a kód átvitele technikailag nem lehetséges!, azt tudják ajánlani, hogy vegyem meg windows-ra is
    vegye meg anyátok)
    .
    waze:
    ne ez viszont az ami nekem nagyon nem jött be
    a semmi közepén nyíl egyenes huszadrangú - de azért normális forgalommal bíró - utakon "S" alakban akart tervezni
    (úgy képzeljétek el az ideális és a waze által tervezett útvonalat mint a dollárjelet:) )
    erre milyen épeszű magyarázat létezhet??
    utólag már sajnáltam hogy nem csináltam róla 1 képernyőmentést, de ott helyben és nyomban repült a telefonomról
    én mindenesetre elkönyveltem, hogy ilyen közösségi akárminek biztos jó, de naviként kaki
    .
    és nem utolsó sorban ott vannak az ingyenes alkalmazások
    .
    addig sem értettem az NNG-t amíg kihagyott 1 akkora ziccert mint az android platform és most sem, hogy vajon milyen tömegektől várják ma a 9000-es ár kifizetését
    sztem elmúltak már azok az idők, amikor az igo már a puszta hírnevéből is megélt
    hatalmasat fejlődtek a többiek is

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

Aktív témák