Hirdetés

Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz zsoltti #102 üzenetére

    A HERE Menüje nem jött be nekem, de mivel teljesen ingyenes én is azt használtam. Múltkor kis "ügyességgel" be lehetett szerezni az Amazonról a Navigon Europat is, mint Actually Free, az egy kicsit kezesebb.
    De teljesen egyetértek, minek költenék rá, ha van ingyenes alternatíva.
    Az autókba épített "gyári" teljesen a lenyúlás kategóriája, a térkép frissítésért egy vagyont kérnek.
    Biztosan nem választanék az autómba gyárit navigációt, főleg nem plusz pénzért.

    Az iGo lehet, hogy jobb, de én nem használom nap mint nap, így nincs szükségem rá.

    Az alkalmazások 99%-a jogtiszta amit használok, (max. egy kis régió korlátozás kijátszás fér bele időnként, de az is csak azért mert az irritál, és elvből ellenzem) ami jó azt meg is veszem. De ha van ingyenes és használható, szívesebben használom azt.

    Korábban volt Navigon kütyüm, ott is egy vagyon a 2 évenkénti térkép frissítési sarc, ráadásul a sw a kütyühöz kötött, tönkrement az USB bemenete (ott kellett tölteni is) hiába volt egy másik Navigonom arra nem lehetett a térképet áttenni...El is határoztam olt sem veszek többet (Ez még 6 éve vettem akkor még a telefonos navigáció nem volt ilyen elérhető)

    Zárszóként, a NOKIA HERE teljesen vállalható és ingyen van. Szépen navigál off line
    A cikkíró munkáját köszönjük szépen.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák