Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz Deck #29 üzenetére

    Nekem is valahogy szimpatikusabb az IPS színvilága, mondom ezt 2 AMOLED-es telefonnal. :D

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

  • babkukta

    senior tag

    válasz Deck #29 üzenetére

    Magam ellen beszélek, mert nekem is Z3 van. Nem magával az IPS-el van baj, hanem a Sony féle IPS-el :K Nézz már meg egy általad említett Apple IPS-t, vagy LG, Lenovo IPS kijelzőt. Sokkal jobb betekintési szöggel, és sokkal szebb színekkel rendelkezik. Én nem magában a panel típusát akartam leminősíteni, hanem amit a Sony használ. Ha emlékszel, már pedig emlékszel, nem is oly régen még a régi TFT kijelző miatt ment a rinya a Sonyknál. Ha megnézed, itt is voltak olyan készülékek, ami TFT ide vagy oda, olyan színekkel és betekintési szöggel rendelkezett, mint egy IPS, de a legtöbb halvány, fátyolos volt. IPS között is van különbség.

    Az h minden 2. hibás, erre nincs statisztika, ezt azért írtam le, mert rengeteg ember tudja, h miről beszélek. Egyértelmű, h nem ténylegesen hibás minden 2., viszont nem tudom h itt is minket tiszteltek e meg, de elég nagy selejtarányú raktárral rendelkezünk. Vki 3 csere után se kapott tökéletes telefont, ami egy 200 kilós telótól elég gáz. Nincs sok ismerősömnek Sonyja, egynek van Z3 Compact, de ott is el van csúszva a hátlapi üveg. Érezd az iróniát a "minden 2." kifejezéssel kapcsolatban, a lényege nem pont ez (igen, talán kicsit túloztam), hanem az, h ahoz képest h milyen minőségű termékeket állítottak elő a japók régen, ahoz képest most az sehol nincs

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák