Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tottalino

    tag

    válasz zombinyul #8 üzenetére

    Sajnos én is így látom, de ne legyen igazam. Az mondtam, hogy soha többet android, de a w10-et látva, ugyan azokat a hibákat követik el, szemellenzősen tartják magukat a megmagyarázhatatlan hülyeségeikhez. Gyakorlatilag egy grafikailag felújított 8.1-et látok, és reményt se arra, hogy a marhaságokat száműzzék.
    Ilyenkor azért elgondolkozok azon, hogy normális emberek hozzák ott a döntéseket? Vagy direkt a felhasználókat szivatják?

  • tomboy0013

    veterán

    válasz zombinyul #8 üzenetére

    Irónia on:
    Egyszerűen szánalmas, hogy azok is meg fogják kapni hivatalosan a legújabb rendszert akik 2-3 éve 25 ezret kötöttek egy telefonra. Pofátlanság. Menjünk inkább át droidra ahol az alsó és közép kategóriában nem is kell ilyesmikre várni, hogy frissítés, a felsőben meg gyártónként és szolgáltatónként is változnak a dolgok, van ahol fél évet és csúsznak 1-1 felső kategóriás telefon főverzió frissítésével. Igaz droidon is vannak csúszások de ez nem gond, csak a WP a gáz ahol nem jön ki decemberben az igért frissítés hanem 1-2 hónapot csúszik és az utána következők már semennyit mert szolgáltató függetlenek is lesznek, mellékesen megjegyzem, hogy az insider program keretén belül jelenleg is elérhető egy stabil teljes mértékben működőképes változat ami mindenkinek elérhető és ha esetleg nem tetszik még lehetőség is van visszatérni a régi rendszerre. Micsoda barbár megoldás....
    Szóval mindenki dobja el a Windows-os telefonját és sírjuk és szitkozódjunk együtt, hogy itt van tényleges szolgáltatás is nem pedig csak egy terméket vágnak az emberhez mert ugye a legnagyobb gond az életben, hogy 1-2 hónapot csúsztat a gyártó a terméke kiadásán (amit mint már írtam elérhetővé tett az Insider program keretén belül)...
    Irónia off:
    Mintha a világon nem tenné ezt meg bárki bármilyen termékkel. Komolyan mondom néhányan olyanok mint a dedósok... Lehet megsértődni, de ez az igazság.
    Nekem sem tetszik, nem erről van szó, de éljünk már egy picit a való világban. Szerintem már egy 12 éves gyerek is tudja, hogy a világban nem minden úgy történik ahogy megígérik.

    (#10) woland_y2k: Ha azt sorolnád el, hogy neked miért nem tetszik a dizájn meg a kezelőfelület akkor tényleg hagyjuk is a dolgot, mert bug-okról, hibákról volt szó ami a rendszer működését korlátozza. Az, hogy nekem nem jön be a kezelőfelület az ízlés dolga, nem ide tartozik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák